Листом від 17.11.2017 № 0117/10670 Сумська обласна державна адміністрація звернулася до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Насалика І.С. з подякою за значний вклад в організацію та своєчасне вирішення проблемних питань інспекцією Держенергонагляду у Сумській області щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, закладів бюджетної сфери до опалювального періоду 2017-2018 років (додається).
 
У вищезазначеному листі відзначена активна участь інспекції Держенергонагляду у Сумській області у профільних засіданнях колегій Сумської обласної державної адміністрації, обласного, міських та районних штабів з підготовки до опалювального періоду.
Детальніше...

Працівники інспекції Держенергонагляду у Харківській області отримали колективне звернення мешканців будинків, розташованих по в'їзду Мар'ївському Московського району м. Харкова щодо приведення у відповідність до вимог нормативних документів у галузі електроенергетики технічного стану об'єктів електричних мереж (ТП 10/04 кВ №1403 та ПЛ-0,4 кВ від зазначеного ТП) та щодо постачання до їх помешкань електроенергії, параметри якості якої не відповідають вимогам державного стандарту (висока напруга), що призводить до виходу з ладу побутових електроприладів.
 
У результаті розгляду звернення було усунено ряд порушень.
 
На ім'я міністра енергетики та вугільної промисловості України Насалика І.С., а також Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду Шургая О.В. надійшла подяка від заявників за своєчасне реагування та оперативне вирішення поставлених питань.
Детальніше...

До Кабінету Міністрів України надійшов лист від мешканця с. Лука, в якому висловлено подяку інспекторам Держенергонагляду у Житомирській області за оперативне вирішення проблемного питання.

Протягом кількох років мешканці вулиці страждали від проблем з електропостачанням, підвищенням напруги в електромережі, внаслідок чого змушені були постійно користуватися стабілізаторами напруги. Лише після звернення до Держенергонагляду ситуація змінилася: після отримання дозволу від Державної регуляторної служби України на перевірку обленерго, на початку жовтня інспектори за участю робітників РЕМу провели обстеження, проблему було усунуто.

Детальніше...

До фахівців державної інспекції енергетичного нагляду України звернулася мешканка багатоквартирного будинку по вул. Є. Чавдар у м. Києві з приводу незаконного відключення квартири від електропостачання.

Інспектори Держенергонагляду вивчили питання і оперативно допомогли відновити електропостачання житла.

Наприкінці жовтня від заявниці надійшов лист на ім'я Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду, в якому, окрім іншого, було висловлено подяку старшому державному інспектору Кравченку Юрію за професіоналізм, допомогу у вирішенні питання та сумлінне ставлення до роботи.

У червні 2017 року до Інспекції Держенергонагляду у Північному регіоні надійшло звернення, у якому скаржник просив допомогти із вирішенням питання щодо приведення в безпечний стан вводів ТП 933 до нежитлових приміщень, розташованих в одному із дворів по Проспекту Московський у місті Харкові. Кабелі електричних мереж знаходилися в аварійному стані, а крім того - ще й проходили над територією дитячого майданчика.

Завдяки роботі персоналу інспекції Держенергонагляду Харківської області, технічний стан обладнання електричних мереж було приведено у відповідність до вимог НТД.

На адресу інспекції від мешканців сусідніх із майданчиком будинків надійшла подяка за швидке і якісне виконання роботи.

На адресу Державної інспекції з енергетичного нагляду України від мешканки м. Житомир надійшла подяка за належне з’ясування обставин порушеного питання, об’єктивне розслідування та підтримку позиції заявника на засіданні комісії.
 
У своєму листі жінка зазначає, що у травні 2017 року працівники ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» встановили електроопору біля її будинку, тим самим порушивши Правила улаштування електроустановок (ПУЕ).
 
За захистом своїх порушених прав споживачка звернулася до Державної інспекції з експлуатації електричних станцій і мереж, НКРЕКП та ПАТ «ЕК «Житомиробленерго».
 
Інспектори Держінспекції у м. Житомирі вивчили обставини і підтвердили порушення ПУЕ. Тож на засіданні комісії у червні 2017 року було вирішено внести зміни до проекту та перенести опору ЛЕП.
 

На адресу начальника інспекції Держенергонагляду у Харківській області Бліннікова Олександра Вікторовича надійшла подяка від мешканки міста Харків Рудики Зої Миколаївни.
 
Раніше жінка зверталася до інспекції зі скаргою на незадовільний технічний стану кабельно – повітряних ліній від ТП 50 АК «Харківобленерго», розташованих у будинку по вул. Сумській 128 та у сусідніх будівлях.
 
На виконання Закону України «Про звернення громадян» Інспекція Держенергонагляду у Харківській області розглянула звернення гр. Рудики З. М. від 26.05.2017 року. На підставі звернення було отримано погодження Державної регуляторної служби України на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю).
 
Позаплановий захід за участю працівників АК «Харківобленерго» та заявниці гр. Рудики З. М. інспекцією Держенергонагляду у Харківській області було проведено 27 червня 2017 року.
 
Під час проведення позапланового заходу інспекцією  Держенергонагляду у Харківській області було виявлено 37 порушень нормативно технічних та нормативно–правових документів з боку АК «Харківобленерго». За результатами проведеного позапланового заходу складено акт та видано АК «Харківобленерго» припис з кінцевим терміном виконання 06 вересня 2017 року.
Детальніше...

На адресу інспекції Держенергонагляду у Херсонській області надійшло для розгляду та вжиття заходів звернення від Голови правління ОСББ «Карбишева 28» з приводу неякісного електропостачання (висока напруга).
 
В оперативному порядку інспекція Держенергонагляду у Херсонській області звернулась у телефонному режимі до керівництва Херсонських міських електричних мереж ПрАТ «Херсонобленерго» з вимогою терміново привести показники якості електроенергії у відповідність до вимог НТД та договірних відносин. В результаті чого вжито заходи по відновленню якості електропостачання.
 
Від імені правління ОСББ «Карбишева 28» на ім’я начальника Держенергонагляду у Херсонській області надійшов лист з подякою за вирішення питання щодо усунення аварійної ситуації.
Детальніше...

До Урядового контактного центру надійшов лист від мешканки міста Новоград-Волинський з проханням висловити подяку працівникам Новоград-Волинського відділення інспекції Держенергонагляду у Житомирській області.
 
Раніше жінка зверталася до Урядової гарячої лінії зі скаргою на неякісне електропостачання. Зокрема мова йшла про коливання напруги у мережі, неналежне обслуговування елетрощитка (підключення невідомого походження, щиток не замкнений, мережа час від часу іскрила).
 
Фахівцями Новоград-Волинського відділення інспекції Держенергонагляду у Житомирській області було проведено перевірку фактів, викладених у зверненні, та вжито заходів для вирішення проблемних питань.

До інспекції Держенергонагляду у Херсонській області надійшов лист з подякою інспекції від директора КП «СКГ Веселе» (вул. Свиридова 1, с. Веселе, Бериславського р-ну, Херсонської області) за результатами розгляду звернення з приводу неякісного електропостачання.
 
Раніше на адресу інспекції у Херсонській області надійшло для розгляду та вжиття заходів звернення від державної установи «Херсонський обласний контактний центр» щодо розгляду обставин звернення директора

КП «СКГ Веселе» (вул. Свиридова 1, с. Веселе, Бериславського р-ну, Херсонської області) з приводу виникнення перебоїв напруги ( в межах 198-203 В) у роботі свердловини.
 
В оперативному порядку інспекція Держенергонагляду у Херсонській області звернулась у телефонному режимі до керівництва Новокаховського РЕЗ і ЕМ ПрАТ «Херсонобленерго» з вимогою терміново привести показники якості електроенергії у відповідність до вимог НТД та договірних відносин. В результаті чого вжито заходи по відновленню якості електропостачання та питання вирішено по суті.
Детальніше...

До Держенергонагляду надійшов лист від Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення з подякою за проведений моніторинг енергетичного обладнання об’єктів Концерну РРТ та розгляд проблемних питань.

В результаті проведеного Держенергонаглядом моніторингу було виявлено ряд порушень, для усунення яких працівниками Концерну РРТ розроблено План усунення недоліків і розпочато відповідну роботу.

Детальніше...

У лютому 2017 року до інспекції Держенергонагляду у Сумській області надійшло звернення щодо проблемних питань, пов’язаних зі встановленням у грудні 2016 року в теплопункті житлового будинку № 10 по провулку Харківському в місті Охтирці загальнобудинкового лічильника обліку теплової енергії, та достовірності і правильності нарахувань оплати за фактично спожиту теплову енергію мешканцям житлового будинку, які отримують теплову енергію від централізованої системи опалення.
Звернення заявника було розглянуто персоналом інспекції Держенергонагляду у Сумській області з виїздом до міста Охтирка за зазначеною адресою. Крім представників інспекції, у розгляді звернення взяли участь уповноважені представники теплопостачальної та житлово-експлуатаційної організацій, заявник.
Детальніше...

На адресу інспекції Держенергонагляду у Херсонській області надійшло для розгляду та вжиття заходів звернення від державної установи «Херсонський обласний контактний центр» щодо розгляду обставин звернення гр. Мірзаханова В.М. з приводу неякісного електропостачання (перебоїв напруги) впродовж 7 років.
 
В оперативному порядку інспекція Держенергонагляду у Херсонській області звернулась у телефонному режимі до керівництва Голопристанського РЕЗ і ЕМ ПрАТ «Херсонобленерго» з вимогою терміново привести показники якості електроенергії у відповідність до вимог НТД та договірних відносин. В результаті чого вжито заходи по відновленню якості електропостачання та питання вирішено по суті.
Детальніше...

На адресу інспекції Держенергонагляду в Одеській області надійшла подяка від мешканців вулиць Ізмаїльська, Шевченко та Агрономічна смт. Хлібодарське Біляївського району Одеської області.

Раніше вони зверталися щодо приведення якості електричної енергії в їхніх будинках у відповідність до вимог державного стандарту.

Під час розгляду звернення інспектором Держенергонагляду були проведені виміри показників якості електричної енергії та встановлено незадовільну якість електричної енергії.

Детальніше...

На адресу Інспекції Держенергонагляду у Херсонській області надійшло заходів звернення від мешканців будинку по вулиці Вишнева, м.Херсон з приводу відключення енергопостачання їхніх приміщень (був відключений за борги весь будинок за даною адресою).
 
Звернення було розглянуте із виїздом на місце інспектора у присутності заявників. З'ясовано, що на час відключення будинку (електропостачання здійснюється за загальним Договором) у заявників укладено окремі договори на електропостачання із ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» і вони виведені із загального Договору та заборгованості за електроенергію не мають, таким чином, таке безвибіркове відключення призвело до порушення їх прав з боку енергопостачальної організації.
 
За результатами розгляду звернення встановлено, що ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» неправомірно припинило електропостачання приміщення заявників, з якими укладено прямі договори, як на приєднання, так і на електропостачання.
 
Оперативно у телефонному режимі інспекція звернулась до керівництва структурних підрозділів енергопостачальної організації з вимогою термінового рішення про відновлення прав споживачів, з якою погодилося ПАТ «ЕК «Херсонобленерго».
 
Інспекцією було отримано листи з подякою за швидке та дієве втручання у вирішення проблеми.
Детальніше...
Завантажити