До Урядового контактного центру надійшов лист від мешканки міста Новоград-Волинський з проханням висловити подяку працівникам Новоград-Волинського відділення інспекції Держенергонагляду у Житомирській області.
 
Раніше жінка зверталася до Урядової гарячої лінії зі скаргою на неякісне електропостачання. Зокрема мова йшла про коливання напруги у мережі, неналежне обслуговування елетрощитка (підключення невідомого походження, щиток не замкнений, мережа час від часу іскрила).
 
Фахівцями Новоград-Волинського відділення інспекції Держенергонагляду у Житомирській області було проведено перевірку фактів, викладених у зверненні, та вжито заходів для вирішення проблемних питань.

У лютому 2017 року до інспекції Держенергонагляду у Сумській області надійшло звернення щодо проблемних питань, пов’язаних зі встановленням у грудні 2016 року в теплопункті житлового будинку № 10 по провулку Харківському в місті Охтирці загальнобудинкового лічильника обліку теплової енергії, та достовірності і правильності нарахувань оплати за фактично спожиту теплову енергію мешканцям житлового будинку, які отримують теплову енергію від централізованої системи опалення.
Звернення заявника було розглянуто персоналом інспекції Держенергонагляду у Сумській області з виїздом до міста Охтирка за зазначеною адресою. Крім представників інспекції, у розгляді звернення взяли участь уповноважені представники теплопостачальної та житлово-експлуатаційної організацій, заявник.
Детальніше...

На адресу Інспекції Держенергонагляду у Херсонській області надійшло заходів звернення від мешканців будинку по вулиці Вишнева, м.Херсон з приводу відключення енергопостачання їхніх приміщень (був відключений за борги весь будинок за даною адресою).
 
Звернення було розглянуте із виїздом на місце інспектора у присутності заявників. З'ясовано, що на час відключення будинку (електропостачання здійснюється за загальним Договором) у заявників укладено окремі договори на електропостачання із ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» і вони виведені із загального Договору та заборгованості за електроенергію не мають, таким чином, таке безвибіркове відключення призвело до порушення їх прав з боку енергопостачальної організації.
 
За результатами розгляду звернення встановлено, що ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» неправомірно припинило електропостачання приміщення заявників, з якими укладено прямі договори, як на приєднання, так і на електропостачання.
 
Оперативно у телефонному режимі інспекція звернулась до керівництва структурних підрозділів енергопостачальної організації з вимогою термінового рішення про відновлення прав споживачів, з якою погодилося ПАТ «ЕК «Херсонобленерго».
 
Інспекцією було отримано листи з подякою за швидке та дієве втручання у вирішення проблеми.
Детальніше...

На ім’я Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду Шургая О.В. надійшла заява з подякою від члена Львівської обласної організації захисту прав споживачів «Споживзахист» Барана Р.Т., який діяв в інтересах мешканки с. Борсуки, Лановецького району, Тернопільської області Босак Г.З.
 
За захистом своїх порушених прав споживачка змушена була звернутися до відповідних державних органів після того, як виникла спірна ситуація з Лановецьком РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго».
 
За словами Барана Р.Т., найбільш продуктивною виявилася заява до заступника начальника інспекції у Південно-Західному регіоні – начальника інспекції у Тернопільській області Крупки Б.Є. Розглянувши заяву, Інспекція організувала перевірку, після якої було ініційовано проведення наради на обласному рівні.
 
В результаті проведеної інспекцією Держенергонагляду роботи, Лановецький РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго» відкликав та скасував спірні документи.
Детальніше...

На ім’я начальника Інспекції Держенергонагляду у Дніпропетровській області Єременка А.Н.  від мешканця м. Новомосковськ Волосяка Д.М. надійшов лист з подякою за високий рівень професіоналізму, оперативність і всебічний розгляд його звернення.
 
Наприкінці січня 2017 року Волосяк Д.М. звернувся до Інспекції з проханням надати роз’яснення щодо порядку приєднання електроустановок в наступній ситуації: заявник придбав нежитлову будівлю – котельню – у місті Новомосковськ. На території також розташована трансформаторна підстанція.
Детальніше...

На ім’я начальника Інспекції Держенергонагляду у Херсонській області Нестеренка С.Г. надійшла подяка від мешканців с. Стрілкове, Генічеського району за надану допомогу в отриманні «Технічних умов стандартного приєднання до електричних мереж» та «Договору про приєднання до електричних мереж» електроустановок їхніх житлових будинків.
 
Раніше на адресу Інспекції надійшло для розгляду та вжиття заходів звернення від мешканців с. Стрілкове, Генічеського району, Херсонської обл., гр. Адамчук Т.Л та гр. Обуховської О.О. з приводу відмови енергопостачальника в приєднанні до електричних мереж ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» їхніх споруд на виділених для забудови земельних ділянках в межах с. Стрілкове. Звернення було розглянуте із виїздом на місце інспектора, заявників, а також за участі представників електропостачальника та органів місцевого самоврядування. 
Детальніше...

На ім’я начальника Інспекції Держенергонагляду у Дніпропетровській області Єременка О.М. надійшла подяка від мешканки міста Дніпро.

У своєму листі жінка висловлює подяку за високопрофесійне вирішення питання щодо розрахунків за електроенергію та правомірність дій співробітників ПАТ "ДТЕК Дніпрообленерго", щодо яких вона зверталася раніше.

Окрему подяку висловлено старшому державному інспектору Бочкарьову О.І. «за високий рівень уваги до звернень громадян міста, володіння нормативно-правовими документами та їх чітке виконання, особисту авторитетність».

Детальніше...

На ім’я начальника інспекції Держенергонагляду у Житомирській області Лушкіна В.А. надійшла колективна подяка від мешканців вулиць Матросова та Вишневої селища Нова Борова, Хорошівського району.
 
Восени 2016 року люди зверталися до інспекції за допомогою у вирішенні проблем з напругою в електромережах та освітленням вулиць.
 
В результаті ефективної роботи інспекторів Держенергонагляду були видані приписи, за якими на вулицях замінено лінії електромереж, а також проведено вуличне освітлення.

До Урядової гарячої телефонної лінії зі словами вдячності звернувся мешканець с. Морозівка, Запорізької області Музика В.М.
 
Він висловив подяку працівнику Інспекції Держенергонагляду в Запорізькій області Криворученку Андрію Валентиновичі за сумлінну роботу та допомогу у вирішення питання незаконних підключень до мережі електропостачання, з яким звертався до фахівців Інспекції деякий час назад.

На ім’я начальника Інспекції Держенергонагляду в Дніпропетровській області надійшла подяка від мешканки міста Дніпро, яка проживає на вулиці Житомирська.
 
Раніше жінка зверталася до Інспекції із заявою щодо неякісного постачання електричної енергії до її будинку (на той момент напруга в мережі складала 160-170 В).
 
Фахівці Держенергонагляду здійснили перевірку і видали припис на усунення порушень. В результаті представниками РЕМ Діпровських електричних мереж було виконано технічне обслуговування лінії, виявлено та усунуто незаконне підключення сторонньої особи.
 
Після цього розпочалася робота по заміні  лінії на ізолюючу.
Напруга в мережі відповідає встановленим нормам (220-223 В).
Детальніше...

На ім’я Міністра енергетики та вугільної промисловості України Насалика І.С., а також на ім’я Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду Шургая О.В. надійшла подяка від мешканця с. Дмитрівка, Очаківського району, Миколаївської області.

Тривалий час чоловік не міг отримати від ПАТ «Миколаївобленерго» технічні умови на приєднання приватного будинку до електромереж. Ні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ні Антимонопольний комітет України не допомогли у вирішенні проблеми.

Лише після того, як дане питання почала розглядати Інспекція Держенергонагляду в Миколаївській області, ПАТ «Миколаївобленерго» видало технічні умови стандартного приєднання приватного будинку до електромереж.

На ім’я начальника Інспекції Держенергонагляду у Сумській області Ромбовського Ю.С. надійшов лист-подяка від мешканки м. Суми Чупис М.А.
 
Восени 2016 року жінка звернулася до Інспекції із заявою щодо незаконного відключення її квартири від електропостачання і проханням розібратися в ситуації.
 
Ретельно дослідивши питання, фахівці Держенергонагляду прийшли до висновку, що відключення було незаконним. У результаті з боку «Сумиобленерго» було визнано неправомірність їхніх дій і безкоштовно відновлено електропостачання житла Чупис М.А.

На ім’я Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду Шургая О.В. надійшов лист-подяка за оперативне вирішення проблеми від мешканця міста Бердянськ.
 
26 січня 2017 року споживач звернувся на «Гарячу телефонну лінію Запорізької обласної державної адміністрації» зі скаргою на неякісне електропостачання будинку.
 
Після того, як звернення опрацювали фахівці Держенергонагляду, працівники Бердянського міського району електромереж в короткі строки провели роботи по усуненню порушень. Тож уже станом на 23.02.2017 напруга в електромережі відповідала нормам.
 
 

На ім’я начальника Інспекції Держенергонагляду у Дніпропетровській області прийшов лист-подяка від мешканців міста Нікополя, Дніпропетровської області.
 
Два роки (2015-2015) родина пенсіонерів не могла добитися правди: працівники Нікопольських електромереж вимагали сплатити значну суму штрафу за нібито втручання в роботу електролічильника.
 
Після двох років поневірянь по різних інстанціях, родина звернулася до інспекції Держенергонагляду у Дніпропетровській області. Проаналізувавши звернення, начальник інспекції Єременко О. М. доручив це питання інспекторам Нікопольського відділення.
 
В результаті проведеної фахівцями Держенергонагляду роботи було доведено, що заявники не порушували законодавство і не втручалися в роботу лічильника, а значить – не повинні платити штраф.
 
«Хочемо подякувати Вам і працівникам Нікопольського відділення Держенергонагляду за спокій, який ви нам допомогли отримати в 2016 році» - написало подружжя в своєму листі.

У травні 2016 року до інспекції Держенергонагляду у місті Києві надійшло звернення щодо проблемних питань, пов’язаних з поновленням працездатності та повіркою приладу комерційного обліку теплової енергії в будинку № 16/2 по вулиці Прорізній м. Києва.
 
Звернення було розглянуто і прийнято в роботу інспекцією Держенергонагляду у місті Києві.
 
За результатами здійснення заходу з державного енергетичного нагляду інспекцією Держенергонагляду у місті Києві було видано припис теплопостачальній організації щодо приведення приладу комерційного обліку теплової енергії до вимог чинних нормативно-технічних документів шляхом його повної заміни чи ремонту.
Детальніше...
Завантажити