На адресу Державної інспекції з енергетичного нагляду України від мешканки м. Житомир надійшла подяка за належне з’ясування обставин порушеного питання, об’єктивне розслідування та підтримку позиції заявника на засіданні комісії.
 
У своєму листі жінка зазначає, що у травні 2017 року працівники ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» встановили електроопору біля її будинку, тим самим порушивши Правила улаштування електроустановок (ПУЕ).
 
За захистом своїх порушених прав споживачка звернулася до Державної інспекції з експлуатації електричних станцій і мереж, НКРЕКП та ПАТ «ЕК «Житомиробленерго».
 
Інспектори Держінспекції у м. Житомирі вивчили обставини і підтвердили порушення ПУЕ. Тож на засіданні комісії у червні 2017 року було вирішено внести зміни до проекту та перенести опору ЛЕП.
 

На адресу начальника інспекції Держенергонагляду у Харківській області Бліннікова Олександра Вікторовича надійшла подяка від мешканки міста Харків Рудики Зої Миколаївни.
 
Раніше жінка зверталася до інспекції зі скаргою на незадовільний технічний стану кабельно – повітряних ліній від ТП 50 АК «Харківобленерго», розташованих у будинку по вул. Сумській 128 та у сусідніх будівлях.
 
На виконання Закону України «Про звернення громадян» Інспекція Держенергонагляду у Харківській області розглянула звернення гр. Рудики З. М. від 26.05.2017 року. На підставі звернення було отримано погодження Державної регуляторної служби України на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю).
 
Позаплановий захід за участю працівників АК «Харківобленерго» та заявниці гр. Рудики З. М. інспекцією Держенергонагляду у Харківській області було проведено 27 червня 2017 року.
 
Під час проведення позапланового заходу інспекцією  Держенергонагляду у Харківській області було виявлено 37 порушень нормативно технічних та нормативно–правових документів з боку АК «Харківобленерго». За результатами проведеного позапланового заходу складено акт та видано АК «Харківобленерго» припис з кінцевим терміном виконання 06 вересня 2017 року.
Детальніше...

До інспекції Держенергонагляду у Херсонській області надійшов лист з подякою інспекції від директора КП «СКГ Веселе» (вул. Свиридова 1, с. Веселе, Бериславського р-ну, Херсонської області) за результатами розгляду звернення з приводу неякісного електропостачання.
 
Раніше на адресу інспекції у Херсонській області надійшло для розгляду та вжиття заходів звернення від державної установи «Херсонський обласний контактний центр» щодо розгляду обставин звернення директора

КП «СКГ Веселе» (вул. Свиридова 1, с. Веселе, Бериславського р-ну, Херсонської області) з приводу виникнення перебоїв напруги ( в межах 198-203 В) у роботі свердловини.
 
В оперативному порядку інспекція Держенергонагляду у Херсонській області звернулась у телефонному режимі до керівництва Новокаховського РЕЗ і ЕМ ПрАТ «Херсонобленерго» з вимогою терміново привести показники якості електроенергії у відповідність до вимог НТД та договірних відносин. В результаті чого вжито заходи по відновленню якості електропостачання та питання вирішено по суті.
Детальніше...

На адресу інспекції Держенергонагляду у Херсонській області надійшло для розгляду та вжиття заходів звернення від державної установи «Херсонський обласний контактний центр» щодо розгляду обставин звернення гр. Мірзаханова В.М. з приводу неякісного електропостачання (перебоїв напруги) впродовж 7 років.
 
В оперативному порядку інспекція Держенергонагляду у Херсонській області звернулась у телефонному режимі до керівництва Голопристанського РЕЗ і ЕМ ПрАТ «Херсонобленерго» з вимогою терміново привести показники якості електроенергії у відповідність до вимог НТД та договірних відносин. В результаті чого вжито заходи по відновленню якості електропостачання та питання вирішено по суті.
Детальніше...

На адресу інспекції Держенергонагляду у Херсонській області надійшло для розгляду та вжиття заходів звернення від Голови правління ОСББ «Карбишева 28» з приводу неякісного електропостачання (висока напруга).
 
В оперативному порядку інспекція Держенергонагляду у Херсонській області звернулась у телефонному режимі до керівництва Херсонських міських електричних мереж ПрАТ «Херсонобленерго» з вимогою терміново привести показники якості електроенергії у відповідність до вимог НТД та договірних відносин. В результаті чого вжито заходи по відновленню якості електропостачання.
 
Від імені правління ОСББ «Карбишева 28» на ім’я начальника Держенергонагляду у Херсонській області надійшов лист з подякою за вирішення питання щодо усунення аварійної ситуації.
Детальніше...

До Держенергонагляду надійшов лист від Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення з подякою за проведений моніторинг енергетичного обладнання об’єктів Концерну РРТ та розгляд проблемних питань.

В результаті проведеного Держенергонаглядом моніторингу було виявлено ряд порушень, для усунення яких працівниками Концерну РРТ розроблено План усунення недоліків і розпочато відповідну роботу.

Детальніше...

На адресу інспекції Держенергонагляду в Одеській області надійшла подяка від мешканців вулиць Ізмаїльська, Шевченко та Агрономічна смт. Хлібодарське Біляївського району Одеської області.

Раніше вони зверталися щодо приведення якості електричної енергії в їхніх будинках у відповідність до вимог державного стандарту.

Під час розгляду звернення інспектором Держенергонагляду були проведені виміри показників якості електричної енергії та встановлено незадовільну якість електричної енергії.

Детальніше...

На адресу Інспекції Держенергонагляду у Херсонській області надійшло заходів звернення від мешканців будинку по вулиці Вишнева, м.Херсон з приводу відключення енергопостачання їхніх приміщень (був відключений за борги весь будинок за даною адресою).
 
Звернення було розглянуте із виїздом на місце інспектора у присутності заявників. З'ясовано, що на час відключення будинку (електропостачання здійснюється за загальним Договором) у заявників укладено окремі договори на електропостачання із ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» і вони виведені із загального Договору та заборгованості за електроенергію не мають, таким чином, таке безвибіркове відключення призвело до порушення їх прав з боку енергопостачальної організації.
 
За результатами розгляду звернення встановлено, що ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» неправомірно припинило електропостачання приміщення заявників, з якими укладено прямі договори, як на приєднання, так і на електропостачання.
 
Оперативно у телефонному режимі інспекція звернулась до керівництва структурних підрозділів енергопостачальної організації з вимогою термінового рішення про відновлення прав споживачів, з якою погодилося ПАТ «ЕК «Херсонобленерго».
 
Інспекцією було отримано листи з подякою за швидке та дієве втручання у вирішення проблеми.
Детальніше...

На ім’я начальника Інспекції Держенергонагляду у Херсонській області Нестеренка С.Г. надійшла подяка від мешканців с. Стрілкове, Генічеського району за надану допомогу в отриманні «Технічних умов стандартного приєднання до електричних мереж» та «Договору про приєднання до електричних мереж» електроустановок їхніх житлових будинків.
 
Раніше на адресу Інспекції надійшло для розгляду та вжиття заходів звернення від мешканців с. Стрілкове, Генічеського району, Херсонської обл., гр. Адамчук Т.Л та гр. Обуховської О.О. з приводу відмови енергопостачальника в приєднанні до електричних мереж ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» їхніх споруд на виділених для забудови земельних ділянках в межах с. Стрілкове. Звернення було розглянуте із виїздом на місце інспектора, заявників, а також за участі представників електропостачальника та органів місцевого самоврядування. 
Детальніше...

До Урядового контактного центру надійшов лист від мешканки міста Новоград-Волинський з проханням висловити подяку працівникам Новоград-Волинського відділення інспекції Держенергонагляду у Житомирській області.
 
Раніше жінка зверталася до Урядової гарячої лінії зі скаргою на неякісне електропостачання. Зокрема мова йшла про коливання напруги у мережі, неналежне обслуговування елетрощитка (підключення невідомого походження, щиток не замкнений, мережа час від часу іскрила).
 
Фахівцями Новоград-Волинського відділення інспекції Держенергонагляду у Житомирській області було проведено перевірку фактів, викладених у зверненні, та вжито заходів для вирішення проблемних питань.

На ім’я Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду Шургая О.В. надійшла заява з подякою від члена Львівської обласної організації захисту прав споживачів «Споживзахист» Барана Р.Т., який діяв в інтересах мешканки с. Борсуки, Лановецького району, Тернопільської області Босак Г.З.
 
За захистом своїх порушених прав споживачка змушена була звернутися до відповідних державних органів після того, як виникла спірна ситуація з Лановецьком РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго».
 
За словами Барана Р.Т., найбільш продуктивною виявилася заява до заступника начальника інспекції у Південно-Західному регіоні – начальника інспекції у Тернопільській області Крупки Б.Є. Розглянувши заяву, Інспекція організувала перевірку, після якої було ініційовано проведення наради на обласному рівні.
 
В результаті проведеної інспекцією Держенергонагляду роботи, Лановецький РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго» відкликав та скасував спірні документи.
Детальніше...

На ім’я начальника Інспекції Держенергонагляду у Дніпропетровській області Єременка О.М. надійшла подяка від мешканки міста Дніпро.

У своєму листі жінка висловлює подяку за високопрофесійне вирішення питання щодо розрахунків за електроенергію та правомірність дій співробітників ПАТ "ДТЕК Дніпрообленерго", щодо яких вона зверталася раніше.

Окрему подяку висловлено старшому державному інспектору Бочкарьову О.І. «за високий рівень уваги до звернень громадян міста, володіння нормативно-правовими документами та їх чітке виконання, особисту авторитетність».

Детальніше...

У лютому 2017 року до інспекції Держенергонагляду у Сумській області надійшло звернення щодо проблемних питань, пов’язаних зі встановленням у грудні 2016 року в теплопункті житлового будинку № 10 по провулку Харківському в місті Охтирці загальнобудинкового лічильника обліку теплової енергії, та достовірності і правильності нарахувань оплати за фактично спожиту теплову енергію мешканцям житлового будинку, які отримують теплову енергію від централізованої системи опалення.
Звернення заявника було розглянуто персоналом інспекції Держенергонагляду у Сумській області з виїздом до міста Охтирка за зазначеною адресою. Крім представників інспекції, у розгляді звернення взяли участь уповноважені представники теплопостачальної та житлово-експлуатаційної організацій, заявник.
Детальніше...

На ім’я начальника Інспекції Держенергонагляду у Дніпропетровській області Єременка А.Н.  від мешканця м. Новомосковськ Волосяка Д.М. надійшов лист з подякою за високий рівень професіоналізму, оперативність і всебічний розгляд його звернення.
 
Наприкінці січня 2017 року Волосяк Д.М. звернувся до Інспекції з проханням надати роз’яснення щодо порядку приєднання електроустановок в наступній ситуації: заявник придбав нежитлову будівлю – котельню – у місті Новомосковськ. На території також розташована трансформаторна підстанція.
Детальніше...

На ім’я начальника Інспекції Держенергонагляду в Дніпропетровській області надійшла подяка від мешканки міста Дніпро, яка проживає на вулиці Житомирська.
 
Раніше жінка зверталася до Інспекції із заявою щодо неякісного постачання електричної енергії до її будинку (на той момент напруга в мережі складала 160-170 В).
 
Фахівці Держенергонагляду здійснили перевірку і видали припис на усунення порушень. В результаті представниками РЕМ Діпровських електричних мереж було виконано технічне обслуговування лінії, виявлено та усунуто незаконне підключення сторонньої особи.
 
Після цього розпочалася робота по заміні  лінії на ізолюючу.
Напруга в мережі відповідає встановленим нормам (220-223 В).
Детальніше...
Завантажити