Компанія ПАТ «Хмельницькобленерго» продовжує роботу з виготовлення поопорних схем електричних мереж 10 кВ та 0,4 кВ. З метою поліпшення якості цієї роботи генеральний директор ПАТ «Хмельницькобленерго» запросив працівників інспекції Держенергонагляду у Хмельницькій області взяти участь у моніторингу. Моніторинг проводиться щомісячно з березня по грудень 2017 р. у Кам’янець-Подільському МРЕМ, Кам’янець-Подільському РЕМ, Дунаєвецькому РЕМ, Чемеровецькому РЕМ, Новоушицькому РЕМ. Також проводитися вибіркова перевірка достовірності листків огляду, які складаються у поточному періоді згідно планів технічного обслуговування.
Детальніше...

Шановні колеги!
Щиро вітаю з річницею створення Держенергонагляду!
 
73 роки тому був створений орган державного енергетичного нагляду, однією з основних задач якого було здійснення державного нагляду за технічним станом електростанцій, енергетичних установок на підприємствах та в установах.
 
З того часу у своєму становленні Держенергонагляд пройшов тривалий шлях, його завдання і функції поступово змінювалися і доповнювалися. В останні декілька років поглиблено окремі напрями діяльності інспекції, приділено увагу ряду нагальних питань у галузі, забезпечено ефективний контроль за виконанням прийнятих рішень. Зокрема, мова йде про контроль та аналіз щодо розчистки трас повітряних ліній, підготовки енергетичного обладнання постачальників енергії до грозового та паводкового періодів, про проблему безгосподарних об’єктів енергетики, а також об’єктів з єдиним технологічним процесом, розташованих у різних куточках країни.
 
Торік відбулося об'єднання двох інспекцій – Державної  інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії та Державної інспекції з експлуатації електричних станцій і мереж. Відповідно, поєдналися їхні цілі та завдання, а отже - підвищився рівень відповідальності кожного працівника.
 
Сьогодні Держенергонагляд – це команда висококваліфікованих фахівців, які здійснюють роботу у сфері державного енергетичного нагляду - одного з основоположних елементів системи управління в енергетичній сфері України.
 
Дякую вам за сумлінну роботу. Бажаю успіхів, міцного здоров’я та добробуту!
Щастя, миру та процвітання!
 
З повагою
Головний державний інспектор України
з енергетичного нагляду                                                                                           Олег Шургай
 

Доброю традицією стало проведення серед персоналу інспекції Держенергонагляду у Північному регіоні щорічних спортивних змагань - Спартакіад. Ось і цьогоріч вже в дев’ятий раз збірні команди Харківської, Полтавської та Сумської областей змагалися за перемогу у таких видах спорту як міні-футбол, волейбол, настільний теніс, а також шахи та шашки.
 
На цей раз Спартакіаду Держенергонагляду гостинно вітало місто Харків.
 
На спортивному майданчику Харківського вищого професійного училища №6 привітав команди та урочисто відкрив ІХ Спартакіаду начальник інспекції  Держенергонагляду у Північному регіоні Олександр Блінніков.
 
«Такі заходи, як сьогоднішня зустріч, сприяють не тільки зміцненню здоров’я та підвищенню морального духу її учасників, це також безцінний досвід спілкування колег, людей – що роблять спільну справу на благо енергетичної галузі нашої держави» – відзначив він у привітальному слові.
Детальніше...

У місті Южне для опалення споживачів було збудовано котельню, пуск якої відбувся у листопаді 1979 року.
 
У лютому 2002 року на базі котельні було створено комунальне підприємство теплових мереж "Южтеплокомуненерго". Основним видом діяльності компанії є постачання теплової енергії на опалення та гаряче водопостачання житлового фонду, підприємств, бюджетних та соціально-побутових установ міста Южне.
Детальніше...

Щороку на початку травня Україна разом зі світовою спільнотою вшановує пам’ять тих, хто боровся з нацизмом у Другій світовій війні.
 
Ми пам’ятаємо подвиг кожного і сердечно дякуємо переможцям нацизму, ветеранам війни, учасникам українського визвольного руху за їхню самовіддану боротьбу в ім’я світлого і мирного майбутнього.
 
Друга світова війна була найбільшим і найтрагічнішим збройним конфліктом в історії людства, і призвела до загибелі близько 80 млн людей, дві третини з яких – цивільні. Дорогу ціну заплатила Україна у тій війні, найтяжчими серед втрат були людські – до 10 млн осіб.
 
Водночас боротьба українського народу у Другій світовій війні є символом мужності і героїзму, визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції.
Детальніше...

З метою забезпечення в населених пунктах області чистоти та порядку, підвищення рівня їх благоустрою, належної підготовки до Великодніх і травневих свят, приведення до належного санітарного стану паркових зон відповідно до листа Мінрегіону України від 07.03.2017 № 12/20-11-556 в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» інспекцією Держенергонагляду в Херсонській області взято активну участь у проведенні заходу в місті Херсон.
 
Під час акції інспекцією Держенергонагляду в Херсонській області здійснено прибирання та приведення до належного санітарного стану паркової зони біля Меморіального комплексу слави, місць почесних поховань загиблих захисників України та пам’ятника «Танк».
 
Робота проходила злагоджено, координовано та з вогником, чому сприяла і погода на Херсонщині.
Детальніше...

26 квітня відзначається річниця від дня Чорнобильської трагедії. Тридцять один рік тому внаслідок руйнування четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції сталася найбільша в історії ядерної енергетики катастрофа, яка призвела до великих людських, екологічних та економічних втрат.
 
Символічно, що саме з квітня цього року на Чорнобильській АЕС починає розгортатися проект будівництва сонячної електростанції, який є частиною  комплексу заходів щодо зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища у зоні відчуження. Тож сьогодні Чорнобиль – не лише трагічний пам’ятник боротьбі людської мужності із ядерною стихією, але і символ змін у свідомості, зростання рівня відповідальності перед сучасниками та прийдешніми поколіннями українців.
Детальніше...

22 березня 2017 року в Одеській обласній державній адміністрації було представлено Стратегічний план дій голови Одеської обласної державної адміністрації 2017-2019.
 
У презентації від Держенергонагляду взяв участь начальник інспекції Держенергонагляду в Одеській області Левчук М.М.
 
Зокрема були висвітлені численні питання розвитку Одеської області, які стосуються розвитку енергетичного комплексу області. Так, однією із цілей визначено підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії.
Детальніше...

17 лютого 2017 року Кабінетом Міністрів України введено в дію розпорядження від 15.02.2017 р. №103-р «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії».
 
У зв’язку з тим, що теплові електростанції забезпечуються поставками палива в неповному об’ємі, обсяги виробництва електричної енергії є недостатніми, тому об’єднана енергетична система України протягом місяця працюватиме в режимі зниження електроспоживання, особливо в денні та вечірні години доби.
Детальніше...

20 квітня 2017 року у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулася розширена нарада з питань підсумків проходження опалювального сезону 2016-2017 рр., підготовки та виконання планів заходів до опалювального сезону 2017-2018 рр. та шляхів вирішення проблемних питань за участю народних депутатів України, представників центральних органів виконавчої влади, асоціацій, заступників голів обласних, Київської міської державних адміністрацій, до компетенції яких належать зазначені питання, керівників структурних підрозділів житлово-комунального господарства, керівників теплопостачальних підприємств.
 
У вищезазначеній нараді взяли участь представники Держенергонагляду – заступник Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду Боднар Р.В. та начальник управління теплоенергетичного нагляду – старший державний інспектор з енергетичного нагляду Михайлович В.Ф.
Детальніше...

2 березня 2017 року заступник начальника інспекції Держенергонагляду у Харківській області Расторгуєв О.К. та заступник начальника відділу енергетичного нагляду інспекції Держенергонагляду у Харківській області Руденок І.А. прийняли участь у експертній зустрічі  у форматі відео конференції  разом із фахівцями Міненерговугілля та представниками громадськості регіонів на тему: "Зміцнення енергетичної незалежності України шляхом реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року".
 
Під час заходу, окрім міста Харкова, було встановлено відеозв’язок з містами Вінницею, Дніпром, Львовом, Одесою, Полтавою та Черніговом.
Детальніше...

З метою профілактики виникнення надзвичайних ситуацій інспекцією Держенергонагляду у Південно-Західному регіоні проводиться робота по налагодженню співпраці з Державною службою з надзвичайних ситуацій.
 
Так, 13 лютого 2017 року відбулась зустріч начальника інспекції Держенергонагляду в Тернопільській області Крупки Б.Є. з керівником Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області полковником служби цивільного захисту Маслеєм В.М. за участю керівників структурних підрозділів Управління.
Детальніше...

03.03.2017 року у приміщенні Чемеровецької РДА відбулась нарада на тему «Охоронна зона електричних мереж» за участю заступника голови РДА Кравцова П.І, начальника відділу екології та природних ресурсів Завальнюка О.А, директора Чемеровецького РЕМ Берладіна С.М, в.о. заступника начальника інспекції Держенергонагляду у Хмельницькій області Поліщука І.О.
 
В ході наради були обговорені питання законності проведення робіт по розчистці трас ліній електричних мереж по класу напруг 10кВ та 0,4 кВ щодо відповідності відстані від проводів під час їх найбільшого відхилення до гілок  дерев по горизонталі Правилам охорони електричних мереж для забезпечення належних умов експлуатації електричних мереж та запобіганню нещасним випадкам від впливу електричного струму.
Детальніше...

24 лютого 2017 року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України провело розширену селекторну нараду у режимі відеоконференцзв’язку з питань проходження опалювального сезону 2016/2017 року та стану розрахунків за енергоносії за участю представників міністерств та відомств, Київської міської та обласних державних адміністрацій. У вищезазначеній нараді взяли участь представники Держенергонагляду – заступник Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду Боднар Р.В. та начальник управління теплоенергетичного нагляду головної інспекції Держенергонагляду Михайлович В.Ф.
 
Селекторна нарада проводилась під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляка Є.Б.
Детальніше...

24.01.2017 року відбулося засідання колегії Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА, під головуванням заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Броварника В.М.  
 
В засіданні колегії прийняли участь керівники Департаменту Вінницької ОДА, заступники міських голів міст обласного підпорядкування, керівники районних та міських держадміністрацій, керівники КП «Вінницяводоканал» та «Вінницятеплокомуненерго». Серед запрошених – представники апарату управління інспекції Держенергонагляду у Південно-Західному регіоні та  інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області.  
Детальніше...
Завантажити