30 вересня 2017 року пройшло засідання колегії за участю керівників структурних підрозділів та апарату Сумської обласної державної адміністрації, керівників територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, обласних організацій, установ та підприємств щодо стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та впровадження енергозберігаючих заходів у закладах бюджетної сфери у Сумській області.
 
У вищезазначеному засіданні взяв участь представник Держенергонагляду - начальник Інспекції Держенергонагляду у Сумській області Ромбовський Юрій Сергійович.
 
Юрій Ромбовський у своєму виступі надав оцінку стану готовності об’єктів соціальної сфери Сумської області до опалювального періоду на основі результатів проведених інспекторами Держенергонагляду моніторингів теплопостачальних організацій та споживачів теплової енергії.
Детальніше...

2 жовтня 2017 року у приміщенні Будинку Уряду України відбулася селекторна нарада з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років і забезпечення його сталого проходження за участю представників центральних органів виконавчої влади, міських голів обласних центрів, а також керівників відповідних підприємств і організацій, до компетенції яких належать вищезазначені питання.
 
Нарада проводилась під головуванням Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Зубка Г.Г.
 
Заступник Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду Боднар Р.В. прийняв участь у вищезазначеній нараді, на якій обговорювалися питання щодо стану:
Детальніше...

05 вересня 2017 року пройшла розгорнута селекторна нарада за участю керівництва області, начальника відділу енергетичного нагляду інспекції Держенергонагляду у Південно-Західному регіоні  Миколи Уманця, керівництва ПАТ «Вінницяобленерго», представників районних державних адміністрацій, представників енергоємних підприємств області з питань входження об’єктів паливно-енергетичного комплексу в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, а також щодо переходу енергоємних підприємств області на інший режим роботи в періоди максимального навантаження в об’єднаній енергетичній системі України в осінньо-зимовий період.
Детальніше...

7 вересня 2017 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проведена селекторна нарада у режимі відеоконференцзв’язку з питань підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років за участю представників центральних органів виконавчої влади, асоціацій, заступників голів обласних, Київської міської державних адміністрацій, до компетенції яких належать зазначені питання.
 
У вищезазначеній нараді взяли участь представники Держенергонагляду – заступник Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду Боднар Р.В. та начальник управління теплоенергетичного нагляду – старший державний інспектор з енергетичного нагляду Михайлович В.Ф.
 
Нарада проводилась під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляка Е.Б.
Детальніше...

23 серпня 2017 року в Укренерго відбулося відкрите обговорення змін до структури тарифу на передачу електричної енергії магістральними мережами, включаючи плату за централізоване диспетчерське управління об’єднаною енергосистемою України (ОЕС). Зміни стосуються включення до структури тарифу ДП «НЕК «Укренерго» витрат на утримання відокремленого підрозділу «Державна інспекція енергетичного нагляду України» у IV кварталі цього року.
Детальніше...

Шановні співвітчизники!
 
Сьогодні - знаменний для українського народу день. 26 років тому було прийнято документ історичної ваги – Акт проголошення незалежності, і на політичній карті світу постала держава Україна.
 
Нині триває нелегкий для українців час, коли доводиться відстоювати свою незалежність зі зброєю у руках, боротися за мир та право рухатися обраним шляхом розвитку, сповідуючи європейські та загальнолюдські цінності.
 
Українському народу потрібно проявити єдність і солідарність, адже на нас покладено важливу місію: зберегти незалежність та суверенність своєї держави, водночас дбаючи про її розвиток. Це велика честь і відповідальність перед всіма, хто поклав своє життя за незалежну українську державу, перед майбутнім поколінням і перед самими собою.
 
Щиро вітаю з головним державним святом – Днем Незалежності України!
 
Бажаю здоров’я, злагоди, мирного неба над головою і нових здобутків на благо України!
 
Слава Україні!
 
З повагою
Головний державний інспектор України
з енергетичного нагляду                                                              Олег Шургай

11 червня 2017 року набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії», який визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електроенергії і запроваджує нові революційні правила з метою входження України до спільної енергетичної системи Європейського Союзу.
 
Цей Закон – результат великої роботи, здійсненої фахівцями Міністерства енергетики та вугільної промисловості України за участі європейського Енергетичного Співтовариства, представників Європейської Комісії, народних депутатів України.
Детальніше...

У період з 29 червня по 8 липня 2017 року у військовій частині в селищі Чорноморське Одеської області відбулись збори підрозділів територіальної оборони.

Жителі Одеської області, підприємці, ветерани АТО, керівники та працівники підприємств протягом десяти днів під керівництвом інструкторів, які мають бойовий досвід участі в районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей, проводили бойове злагодження, що передбачало тренування з тактичної, інженерної, медичної, вогневої підготовки та бойові стрільби зі штатної зброї.

Після проходження навчальних зборів в селищі Чорноморське, з 4 по 6 липня проведені практичні навчання зі зброєю з розгортанням блок-постів, охороною важливих об’єктів, виявленню вибухівки та ворожої ДРГ на території Роздільнянського району Одеської області.

У зборах підрозділів територіальної оборони приймав участь старший державний інспектор відділу енергетичного нагляду інспекції Держенергонагляду в Одеській області Луговацький С.В.

За високі показники у бойовій підготовці, зразкове виконання службових обов’язків та за підсумками зборів резервістів Луговацького С.В. нагороджено подякою Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України.

Детальніше...

Шановні колеги!
Щиро вітаю з річницею створення Держенергонагляду!
 
73 роки тому був створений орган державного енергетичного нагляду, однією з основних задач якого було здійснення державного нагляду за технічним станом електростанцій, енергетичних установок на підприємствах та в установах.
 
З того часу у своєму становленні Держенергонагляд пройшов тривалий шлях, його завдання і функції поступово змінювалися і доповнювалися. В останні декілька років поглиблено окремі напрями діяльності інспекції, приділено увагу ряду нагальних питань у галузі, забезпечено ефективний контроль за виконанням прийнятих рішень. Зокрема, мова йде про контроль та аналіз щодо розчистки трас повітряних ліній, підготовки енергетичного обладнання постачальників енергії до грозового та паводкового періодів, про проблему безгосподарних об’єктів енергетики, а також об’єктів з єдиним технологічним процесом, розташованих у різних куточках країни.
 
Торік відбулося об'єднання двох інспекцій – Державної  інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії та Державної інспекції з експлуатації електричних станцій і мереж. Відповідно, поєдналися їхні цілі та завдання, а отже - підвищився рівень відповідальності кожного працівника.
 
Сьогодні Держенергонагляд – це команда висококваліфікованих фахівців, які здійснюють роботу у сфері державного енергетичного нагляду - одного з основоположних елементів системи управління в енергетичній сфері України.
 
Дякую вам за сумлінну роботу. Бажаю успіхів, міцного здоров’я та добробуту!
Щастя, миру та процвітання!
 
З повагою
Головний державний інспектор України
з енергетичного нагляду                                                                                           Олег Шургай
 

17 липня 2017 року в Одеській обласній державній адміністрації за участю інспекції Держенергонагляду в Одеській області відбулося засідання регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово–комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до роботи в зимових умовах 2017-2018 років.
 
На засіданні обговорювались наступні питання:
- стан підготовки об’єктів житлово–комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до роботи в зимовий період 2017-2018 років;
- стан розрахунків підприємств паливо-енергетичного комплексу за спожитий природний газ.
 
З доповіддю у межах своєї компетенції виступив начальник відділу енергетичного нагляду інспекції Держенергонагляду в Одеській області Москаленко В.М., який зазначив про основні напрямки роботи Держенергонагляду з контролю за виконанням планів заходів для проходження осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.
Детальніше...

8 червня 2017 року у Херсонській обласній державній адміністрації за участю інспекції Держенергонагляду у Херсонській області відбулося засідання комісії з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
 
Під час роботи комісії, теплопостачальні організації звітували про хід підготовки об’єктів господарського комплексу м. Херсона до роботи в осінньо-зимовий період. Обговорювалися проблемні питання, що виникають в період підготовчих робіт та шляхи їх вирішення. Найбільша увага комісії була спрямована на вирішення питання підготовки житлових будинків м. Херсона, в яких створено ОСББ до роботи в осінньо-зимовий період.
 
З доповіддю у межах своєї компетенції виступив начальник інспекції Держенергонагляду в Херсонській області Нестеренко С.Г., який зазначив, про готовність представників Держенергонагляду до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування та надання рекомендацій щодо оптимальних обсягів ремонтних робіт під час підготовки до роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
Детальніше...

Доброю традицією стало проведення серед персоналу інспекції Держенергонагляду у Північному регіоні щорічних спортивних змагань - Спартакіад. Ось і цьогоріч вже в дев’ятий раз збірні команди Харківської, Полтавської та Сумської областей змагалися за перемогу у таких видах спорту як міні-футбол, волейбол, настільний теніс, а також шахи та шашки.
 
На цей раз Спартакіаду Держенергонагляду гостинно вітало місто Харків.
 
На спортивному майданчику Харківського вищого професійного училища №6 привітав команди та урочисто відкрив ІХ Спартакіаду начальник інспекції  Держенергонагляду у Північному регіоні Олександр Блінніков.
 
«Такі заходи, як сьогоднішня зустріч, сприяють не тільки зміцненню здоров’я та підвищенню морального духу її учасників, це також безцінний досвід спілкування колег, людей – що роблять спільну справу на благо енергетичної галузі нашої держави» – відзначив він у привітальному слові.
Детальніше...

З нагоди Дня Конституції України колектив інспекції Держенергонагляду у Тернопільській області здійснив сходження на найвищу точку України - Говерлу. Сходження на Говерлу відбулося 30 червня від турбази «Заросляк».
 
Підйом на «Снігову гору» пройшов під гаслом «Нам Конституція могутні дала крила, відкрила шлях, незвідані світи».
Детальніше...

Компанія ПАТ «Хмельницькобленерго» продовжує роботу з виготовлення поопорних схем електричних мереж 10 кВ та 0,4 кВ. З метою поліпшення якості цієї роботи генеральний директор ПАТ «Хмельницькобленерго» запросив працівників інспекції Держенергонагляду у Хмельницькій області взяти участь у моніторингу. Моніторинг проводиться щомісячно з березня по грудень 2017 р. у Кам’янець-Подільському МРЕМ, Кам’янець-Подільському РЕМ, Дунаєвецькому РЕМ, Чемеровецькому РЕМ, Новоушицькому РЕМ. Також проводитися вибіркова перевірка достовірності листків огляду, які складаються у поточному періоді згідно планів технічного обслуговування.
Детальніше...

У місті Южне для опалення споживачів було збудовано котельню, пуск якої відбувся у листопаді 1979 року.
 
У лютому 2002 року на базі котельні було створено комунальне підприємство теплових мереж "Южтеплокомуненерго". Основним видом діяльності компанії є постачання теплової енергії на опалення та гаряче водопостачання житлового фонду, підприємств, бюджетних та соціально-побутових установ міста Южне.
Детальніше...
Завантажити