День охорони праці у листопаді 2017

День охорони праці у листопаді 2017
Відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці» та галузевого нормативного документа  «Проведення Днів охорони праці в електроенергетиці. Положення» (СОУ-Н МПЕ 40.1.03.108-2004),  наказу ДП «НЕК «Укренерго» від 19.10.2017 № 337 та затвердженої Тематики проведення Днів охорони праці в підрозділах   Держенергонагляду на 2017 рік  проведено День охорони праці 09.11.2017  за наступною тематикою:
  1. Стан забезпечення працівників спецодягом та спецвзуттям. Наявність аптечок та їх укомплектування медикаментами та пристосуваннями.
  2. Перевірка стану електропроводки і електрообладнання у службових приміщеннях та оперативне усунення недоліківразі їх виявлення).
  3. Опрацювання пунктів 15, 16 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків професійних  захворювань  і  аварій  на  виробництві.
  4. Перелік документів з питань Цивільного захисту, визначених для розроблення та виконання на підприємствах, в установах та організаціях.
  5. Етика водія транспортного засобу. Взаємовідносини з участниками дорожнього руху та працівниками правоохоронних органів. Підстави для зупинки транспортного засобу.
Проведення Дня охорони праці є додатковим заходом щодо повсякденної роботи з охорони праці і одним з найбільш ефективних засобів контролю дотримання вимог працівниками Держенергонагляду правил безпеки, а також підвищення рівня навчання персоналу безпечним прийомам праці. 
 
Під час його проведення особливу увагу приділено питанню підготовки електропроводки та електрообладнання до експлуатації в зимовий період, дотриманню вимог охорони праці та пожежної безпеки при користуванні електроприладами.
Комісіями, створеними в структурних підрозділах для проведення Дня охорони праці, перевірено і встановлено:
  • наявність аптечок та їх укомплектування медикаментами та пристосуваннями в автомобілях та офісних приміщеннях;
  • стан електропроводки і електрообладнання у службових приміщеннях.
Проводиться робота по опосвідченню вогнегасників в структурних підрозділах  Держенергонагляду. 
 
За результатами роботи комісій при проведенні Дня охорони праці складені відповідні протоколи проведення Дня охорони праці. Незначні порушення, виявлені в ході перевірки, усунуті.
 
День охорони праці в інспекції Держенергонагляду у Житомирській області
Південно-Західний регіон Київська область
 
Київська область