У Держенергонагляді виробничі, трудові та соціально-економічні відносини між адміністрацією та колективом будуються на основі положень колективного договору, який переглядається щорічно.

Договір укладається, виходячи із реальних можливостей адміністрації у фінансовому забезпеченні зобов’язань, соціального партнерства, взаємних довіри й поваги, розмежування прав і відповідальності сторін, тобто тих принципів, що дають можливість постійно підвищувати ефективність роботи підрозділів Держенергонагляду і реалізовувати на цій основі трудові та соціально-економічні гарантії працівників.

У Держенергонагляді велика увага приділяється організації оздоровлення та відпочинку працівників і членів їхніх родин. Відпочивають працівники, їх діти та члени їхніх родин в оздоровчих закладах, також задовольняються потреби працівників у санаторно-курортному лікуванні. У середньому за рік оздоровлюється близько 30% персоналу і практично задовольняються усі заяви батьків на відпочинок і оздоровлення дітей.

Проводиться постійна робота з організації відпочинку колективів Держенергонагляду. Це, насамперед, сімейний відпочинок із дітьми, спортивні та екскурсійні заходи, відвідування театрів і концертів, виставки дитячої творчості та проведення дитячих ранків.

Профспілка Держенергонагляду бере участь у допомозі працівникам, які перебувають на військовій або альтернативній службі за призовом в особливий період, пораненим бійцям АТО, а також у перерахуванні коштів на потреби армії.

Також приділяється увага непрацюючим пенсіонерам-енергетикам. Їм постійно надається допомога, відзначаються ювілейні дати, надаються путівки на лікування і відпочинок.

 
Немає статей